Przejdź do treści
Strona główna » O mnie

O mnie

Olga Boroń - psychoterapeuta
z Krakowa

Edukacja

Ukończyłam studia wyższe magisterskie z psychologii i podyplomowe z psychoterapii indywidualnej i grupowej. Psychologię Stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim ukończyłam w 2007 roku, następnie podjęłam studia Coaching w Biznesie w Wyższej Szkole Europejskiej potem ukończyłam całościowy 4-letni kurs psychoterapii prowadzony przez Katedrę Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.
Na licznych kursach i seminariach szkoliłam się w różnych nurtach terapeutycznych zarówno z obszaru psychodynamicznego jak i behawioralno-poznawczego, w tym Racjonalnej Terapii Zachowań, czy Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.
Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Psychiatrycznego, Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów TSR oraz członkinią Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Zgodnie z wymogami Kodeksu Etyki Zawodu Psychologa moją pracę poddaję regularnej superwizji.

Chcesz umówić się na wizytę?

Sprawdź wolne terminy

Olga Boroń - coach z Krakowa

Doświadcznie

Od 2008 roku pracuję z pacjentami indywidualnymi, szkolę z zakresu technik terapeutycznych, współpracuję ze szkołami i centrami pomocy społecznej. Jestem autorką książek dla dzieci w ramach projektu Bajki Coachingowe, współpracuję z różnym organizacjami i fundacjami na rzecz poprawy zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży.
Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Psychiatrycznego, Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów TSR oraz członkinią Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Zgodnie z wymogami Kodeksu Etyki Zawodu Psychologa moją pracę poddaję regularnej superwizji.